Paweł Drozd - SmartLab

Paweł Drozd

CEO & Frontend Developer

To, na czym najbardziej mu zależy, to możliwość dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym ich biznes zwiększy zyski i stanie się rozpoznawalny w sieci. W SmartLab pełni rolę Front-End Developera, który wraz ze swoimi współpracownikami odważnie podejmuje się najbardziej wymagających zadań. W wolnych chwilach uwielbia przerzucać tony żelastwa na siłowni.

Kamil Tomaszek - SmartLab

Kamil Tomaszek

Creative Graphic Designer

To osoba z głową pełną pomysłów! Do projektów zawsze podchodzi indywidualnie i nieszablonowo, nieustannie poszukując jeszcze nowszych i jeszcze lepszych rozwiązań. Pasjonat tematyki User Experience. Jego obycie w kwestii digitalu sprawia, że praca z programistami stanowi dla niego czystą formalność. Na codzień grafik kreatywny w krakowskiej firmie KISS digital, gdzie przyczynia się do powstawania nowych projektów dla marek takich jak PAYBACK, Pracuj, BP, Orange, Avon czy Delikatesy Centrum. W wolnym czasie wspiera tarnowski underground muzyczny, grając na swoim pięciostrunowym basie.

ODWIEDŹ PORTFOLIO
Kamil Tomaszek - SmartLab
Mateusz Tofilski - SmartLab

Mateusz Tofilski

Backend Developer

Absolwent Politechniki Krakowskiej, PHP backend developer. Od kilku lat w branży e-commerce, na co dzień wykorzystuje nowoczesne frameworki typu Symfony 3 lub Laravel. Autor zaawansowanych systemów magazynowych i księgowych. Do swojej pracy podchodzi z pasją i pełnym zaangażowaniem, dlatego klienci mogą liczyć na rzetelne i indywidualne podejście do każdego tematu – w końcu nie ma projektów niemożliwych! Jego zainteresowania to przede wszystkim nowe technologie i muzyka. Amator sportów zimowych, gier planszowych i… kebabów, a od 4 miesięcy oddany opiekun niesfornego buldoga francuskiego imieniem Steven.